Seznam výrobcůSeznam kolekcí

BEFAG GRANDECK
A1 logo-floorclic Cork Comfort

Autorizovaný prodejce A1 PODLAHY

arc edition

KARSIS

Akční nabídka

Čistící set SPRAY MOP

VÝPRODEJ UKONČENÝCH KOLEKCÍ

Napsali o nás

KARSIS s.r.o. správcem dřevěných podlah v Kongresovém centru Praha

„Firma KARSIS s.r.o. je dlouholetým distributorem sortimentu SYNTEKO – produktů pro ochranu a údržbu povrchů. Vzhledem ke své 25leté specializované praxi dlouhodobě zajišťuje pro některé své klienty pravidelnou renovaci a údržbu podlahovin v jejich objektech."

Zdroj: Časopis DOMO, 6/2019

DOMO 6/2019

KDE NAKOUPIT

Prodejna a velkosklad KARSIS Benešov

E-SHOP podlahovecentrum.cz

E-SHOP A1PODLAHY.CZ

AKTUALITY

19.10.20

A1 BUSINESS PRO a A1 STOP-N-GO - Základ pro dlouhodobou trvanlivost podlahovin

Čistící zóny a rohože jsou nezbytnou součástí vstupních prostor objektů. Zachytí až 90% nečistot a vlhkosti, které by byly jinak vnášené na obuvi do interiéru. Proto se s příchodem podzimního počasí jejich význam v provozu budov vždy zvyšuje.

Naše nová multifunkční rohož DOUBLE je ideální volbou, jelikož v sobě kombinuje tvrdý vlas pro čištění hrubých nečistot a jemnější vlas pro dočištění a osušení obuvi. Významně tak snižuje náklady na úklid a údržbu podlah a snižuje prašnost v interiéru.

Celý článek...


14.05.20

A1 FAMILY STYLE - Podlahy pro dokonalý domov

Rádi bychom Vás upozornili na naši novou nabídku vinylových rolí A1 FAMILY STYLE. Letošní kolekce obsahuje aktualizované dekory v produktové řadě A1 POLO 21 a především výrazné novinky, které jsou na českém trhu unikátní. Prezentuje vyváženou kombinaci přírodních odstínů dřevin, dlažby a betonů společně s kreativními dekory rolí A1 TEX MAXIMA 31 a A1 PLAYTEC vyrobenými metodou digitálního tisku.

Celý článek...


Kataloy a ceníky ke stažení

Půjčovna strojů


8

Realizace: emweb & fullvent