Seznam výrobcůSeznam kolekcí

BEFAG GRANDECK
A1 logo-floorclic Cork Comfort

Autorizovaný prodejce A1 PODLAHY

arc edition

KARSIS

Akční nabídka

Čistící set SPRAY MOP

VÝPRODEJ UKONČENÝCH KOLEKCÍ

Napsali o nás

KARSIS s.r.o. správcem dřevěných podlah v Kongresovém centru Praha

„Firma KARSIS s.r.o. je dlouholetým distributorem sortimentu SYNTEKO – produktů pro ochranu a údržbu povrchů. Vzhledem ke své 25leté specializované praxi dlouhodobě zajišťuje pro některé své klienty pravidelnou renovaci a údržbu podlahovin v jejich objektech."

Zdroj: Časopis DOMO, 6/2019

DOMO 6/2019

KDE NAKOUPIT

Prodejna a velkosklad KARSIS Benešov

E-SHOP podlahovecentrum.cz

E-SHOP A1PODLAHY.CZ

AKTUALITY

31.03.21

Multifunkční podlahy MULTIFLOR GREENTEC

Rádi bychom Vám představili novinku v sortimentu. Jedná se o multifunkční podlahy MULTIFLOR GREENTEC v užitné třídě 33 od německého výrobce EGGER.
Designové dílce s unikátní kompozitní nášlapnou vrstvou vyrobenou z termoplastu PP jsou díky svému složení extrémně odolné proti opotřebení, poškrábání a odolávají nárazu i UV záření. Snadno tak odolají vysoké zátěži v obytných i komerčních prostorech. 

Celý článek...


08.12.20

Kusové koberce A1 SPECTRO - Stylový doplněk interiérů

Kolekce A1 SPECTRO nabízí širokou škálu originálních vzorů, barev a kvalit kusových koberců. Vybrat si můžete z koberců s klasickými i moderními vzory, střižených i smyčkových. V nabídce jsou i outdoorové koberce umožňující použití ve venkovním prostředí. Speciální kapitolou jsou moderní kusové koberce KASHMIRA, KASHMIRA LIGHT, TROPICA a PRIMO, které je možné díky jejich unikátním vlastnostem prát v pračce při teplotě 40°C a sušit v sušičce.

Celý článek...


Kataloy a ceníky ke stažení

Půjčovna strojů


2

Realizace: emweb & fullvent