Seznam výrobcůSeznam kolekcí

Magnum GRANDECK
A1 logo-floorclic Cork+

Autorizovaný prodejce A1 PODLAHY

arc edition

KARSIS

Akční nabídka

Čistící set SPRAY MOP

VÝPRODEJ UKONČENÝCH KOLEKCÍ

Napsali o nás

Skutečné
PODLAHOVÉ CENTRUM

„Benešov je sice malé okresní město s 16 000 obyvateli, přesto tu najdete PODLAHOVÉ CENTRUM, které patří k nejlépe zásobeným prodejnám podlahovin v České republice. Své sídlo i centrální sklad zde má importér KARSIS s.r.o., takže místní obyvatelé i firmy jsou přímo u zdroje bohaté nabídky."

Zdroj: Časopis DOMO, 5/2014

DOMO 5/2014

KDE NAKOUPIT

Prodejna a velkosklad KARSIS Benešov

Značková prodejna A1 PODLAHY

E-SHOP podlahovecentrum.cz

AKTUALITY

22.06.16

Terasová prkna GRANDECK - 44 variant plného WPC profilu

Ani o prázdninách není na výběr a stavbu nové terasy pozdě. Proto jsme v exkluzívní spolupráci s českým výrobcem WPC-WOODPLASTIC a.s. opět rozšířili nabídku terasových prken značky GRANDECK na atraktivních 44 variant. Tyto plné profily z kompozitu WPC (wood-plastic composite) na bázi dřeva a vysoce odolného HDPE polymeru jsou vyráběny s vysokou přesností moderní technologií Strandex.

Celý článek...


16.05.16

A1 SKARA 31 - novinka v kolekci vinylu A1 FAMILY

Připravili jsme pro Vás působivou novinku v kolekci vinylu v metráži A1 FAMILY pro rok 2016, kterou je typ A1 SKARA 31 z produkce Beauflor v 27 atraktivních designech. Různorodá dekorová skladba vinylu A1 SKARA 31 dokonale vyplňuje prostor mezi všedností a extravagancí. V interiéru nepřehlédnutelnými budou jak vzory barevně tónovaných či postaršených dřevin, tak moderní keramické dlažby. Mezi přírodními designy, které nyní tvoří většinovou nabídku dekorů na trhu, je A1 SKARA 31 příjemným stylovým osvěžením.

Celý článek...


Kataloy a ceníky ke stažení

Půjčovna strojů


7

Realizace: emweb & fullvent