Seznam výrobcůSeznam kolekcí

BEFAG GRANDECK
A1 logo-floorclic Cork Comfort

Autorizovaný prodejce A1 PODLAHY

arc edition

KARSIS

Akční nabídka

Čistící set SPRAY MOP

VÝPRODEJ UKONČENÝCH KOLEKCÍ

Napsali o nás

KARSIS s.r.o. správcem dřevěných podlah v Kongresovém centru Praha

„Firma KARSIS s.r.o. je dlouholetým distributorem sortimentu SYNTEKO – produktů pro ochranu a údržbu povrchů. Vzhledem ke své 25leté specializované praxi dlouhodobě zajišťuje pro některé své klienty pravidelnou renovaci a údržbu podlahovin v jejich objektech."

Zdroj: Časopis DOMO, 6/2019

DOMO 6/2019

KDE NAKOUPIT

Prodejna a velkosklad KARSIS Benešov

E-SHOP podlahovecentrum.cz

E-SHOP A1PODLAHY.CZ

AKTUALITY

14.04.21

FLOORCLIC 31 - spolehlivé laminátové podlahy

Aktualizovali jsme dekorovou nabídku kolekce laminátových podlah FLOORCLIC 31 od výrobce EGGER.  Ideálně složená kolekce ve 4 typových řadách SOLUTION 7/31, nový SOLUTION 7/31VUNIVERSAL 8/31 a UNIVERSAL 8/31V obsahuje celkem 20 atraktivních dekorů dřevin v přírodních i trendových odstínech. Tyto cenově velmi příznivé podlahy patří stále mezi nejoblíbenější na trhu.

Celý článek...


31.03.21

Multifunkční podlahy MULTIFLOR GREENTEC

Rádi bychom Vám představili novinku v sortimentu. Jedná se o multifunkční podlahy MULTIFLOR GREENTEC v užitné třídě 33 od německého výrobce EGGER.
Designové dílce s unikátní kompozitní nášlapnou vrstvou vyrobenou z termoplastu PP jsou díky svému složení extrémně odolné proti opotřebení, poškrábání a odolávají nárazu i UV záření. Snadno tak odolají vysoké zátěži v obytných i komerčních prostorech. 

Celý článek...


Kataloy a ceníky ke stažení

Půjčovna strojů


9

Realizace: emweb & fullvent