Seznam výrobcůSeznam kolekcí

BEFAG GRANDECK
A1 logo-floorclic Cork Comfort

Autorizovaný prodejce A1 PODLAHY

arc edition

KARSIS

Akční nabídka

Čistící set SPRAY MOP

VÝPRODEJ UKONČENÝCH KOLEKCÍ

Napsali o nás

KARSIS s.r.o. správcem dřevěných podlah v Kongresovém centru Praha

„Firma KARSIS s.r.o. je dlouholetým distributorem sortimentu SYNTEKO – produktů pro ochranu a údržbu povrchů. Vzhledem ke své 25leté specializované praxi dlouhodobě zajišťuje pro některé své klienty pravidelnou renovaci a údržbu podlahovin v jejich objektech."

Zdroj: Časopis DOMO, 6/2019

DOMO 6/2019

KDE NAKOUPIT

Prodejna a velkosklad KARSIS Benešov

E-SHOP podlahovecentrum.cz

E-SHOP A1PODLAHY.CZ

AKTUALITY

14.07.21

A1 SILKY STARS

Kolekce luxusních koberců A1 SILKY STARS se v letošním roce rozšířila o dvě novinky VELVETI a VELVET ROCK. Unikátní nabídka tak nyní obsahuje celkem 9 druhů vysoce komfortních koberců vyrobených z inovativních střižených vláken.

V kolekci A1 SILKY STARS si lze vybrat z široké palety barev v mnoha odstínech. Od nadčasové béžové přes moderní pastelové až po různé odstíny šedé. Kombinace mnoha barev a kvalit nabízí možnost výběru té nejlepší varianty pro dokonalý interiér.

Celý článek...


07.06.21

Vinylové rola A1 FAMILY STYLE - NOVINKY

Rozšířením kolekce A1 FAMILY STYLE o nové produktové řady DOMO 22, TEXO 22 a SKARWOOD 31 se naše skladová nabídka vinylových rolí vyšplhala na vysoké číslo 284 dekorů. Právem ji tak můžeme označit nejširším řezným programem vinylu na českém trhu.

První novinkou jsou vinylové role DOMO 22. Impozantní kolekce dekorů dřevin a dlažby s autentickými detaily designu na 2,4 mm silné podlahovině s 0,2 mm silnou nášlapnou vrstvou zahrnuje 14 dekorů. DOMO je dostupné v šířích rolí 2, 3 a 4 metry. 

Celý článek...


Kataloy a ceníky ke stažení

Půjčovna strojů


4

Realizace: emweb & fullvent