Seznam výrobcůSeznam kolekcí

BEFAG GRANDECK
A1 logo-floorclic Cork Comfort

Autorizovaný prodejce A1 PODLAHY

arc edition

KARSIS

Akční nabídka

Čistící set SPRAY MOP

VÝPRODEJ UKONČENÝCH KOLEKCÍ

Napsali o nás

KARSIS s.r.o. správcem dřevěných podlah v Kongresovém centru Praha

„Firma KARSIS s.r.o. je dlouholetým distributorem sortimentu SYNTEKO – produktů pro ochranu a údržbu povrchů. Vzhledem ke své 25leté specializované praxi dlouhodobě zajišťuje pro některé své klienty pravidelnou renovaci a údržbu podlahovin v jejich objektech."

Zdroj: Časopis DOMO, 6/2019

DOMO 6/2019

KDE NAKOUPIT

Prodejna a velkosklad KARSIS Benešov

E-SHOP podlahovecentrum.cz

E-SHOP A1PODLAHY.CZ

AKTUALITY

07.06.21

Vinylové rola A1 FAMILY STYLE - NOVINKY

Rozšířením kolekce A1 FAMILY STYLE o nové produktové řady DOMO 22, TEXO 22 a SKARWOOD 31 se naše skladová nabídka vinylových rolí vyšplhala na vysoké číslo 284 dekorů. Právem ji tak můžeme označit nejširším řezným programem vinylu na českém trhu.

První novinkou jsou vinylové role DOMO 22. Impozantní kolekce dekorů dřevin a dlažby s autentickými detaily designu na 2,4 mm silné podlahovině s 0,2 mm silnou nášlapnou vrstvou zahrnuje 14 dekorů. DOMO je dostupné v šířích rolí 2, 3 a 4 metry. 

Celý článek...


24.05.21

Bytové koberce A1 COLORO / COLORO STARS - NOVINKY

Rádi bychom Vám představili novinky v kolekci bytových koberců A1 COLORO a A1 COLORO STARS. V nabídce je nyní dostupných celkem 196 dekorů metrážových koberců, které jsou připravené k okamžitému odeslání z našeho centrálního skladu.

Velurový koberec FERRARA z jemného polyamidového vlákna patřící do kolekce luxusních koberců A1 COLORO STARS dostal v letošním roce 5 nových barev. Nyní je již celkem k dispozici 14 barev v šířích rolí 4 a 5 metrů.

Celý článek...


Kataloy a ceníky ke stažení

Půjčovna strojů


1

Realizace: emweb & fullvent