Seznam výrobcůSeznam kolekcí

Magnum GRANDECK
A1 logo-floorclic Cork Comfort

Autorizovaný prodejce A1 PODLAHY

arc edition

KARSIS

Akční nabídka

Čistící set SPRAY MOP

VÝPRODEJ UKONČENÝCH KOLEKCÍ

Napsali o nás

Skutečné
PODLAHOVÉ CENTRUM

„Benešov je sice malé okresní město s 16 000 obyvateli, přesto tu najdete PODLAHOVÉ CENTRUM, které patří k nejlépe zásobeným prodejnám podlahovin v České republice. Své sídlo i centrální sklad zde má importér KARSIS s.r.o., takže místní obyvatelé i firmy jsou přímo u zdroje bohaté nabídky."

Zdroj: Časopis DOMO, 5/2014

DOMO 5/2014

KDE NAKOUPIT

Prodejna a velkosklad KARSIS Benešov

Značková prodejna A1 PODLAHY

E-SHOP podlahovecentrum.cz

AKTUALITY

12.01.18

CORK COMFORT - Korkové plovoucí podlahy od výrobce EGGER

Do naší nabídky jsme zařadili již třetí generaci korkových plovoucích podlah EGGER. Po úspěšných kolekcích LANEO a CORK+ nyní přichází na trh nový CORK COMFORT vyrobený zdokonalenou technologií HD. Dekory podlahoviny jsou opět natištěny přímo na upravený hladký povrch vysoce stlačené korkové vrstvy. 28 moderních designů v kolekci CORK COMFORT nabízí svým uživatelům mnoho inspirace a zábavy při zařizování nového interiéru.

Celý článek...


27.12.17

LUPPITER 3D - Vinylová podlahovina bez spár

Letošní nabídka oblíbené podlahoviny A1 LUPPITER 32 od výrobce Tarkett se rozrostla již na celkových 30 dekorů. Do aktualizované kolekce jsme zařadili 15 odstínových novinek s typovým označením A1 LUPPITER 3D. Moderní design a propracovaný embossing na povrchu vinylu společně vytváří vizuální 3D efekt. Výsledkem je autentická prezentace přírodních dekorů dřevin, betonu i kamene, které se stylově snadno uplatní v moderním i klasickém interiéru.

Celý článek...


Kataloy a ceníky ke stažení

Půjčovna strojů


6

Realizace: emweb & fullvent