Seznam výrobcůSeznam kolekcí

BEFAG GRANDECK
A1 logo-floorclic Cork Comfort

Autorizovaný prodejce A1 PODLAHY

arc edition

KARSIS

Akční nabídka

Čistící set SPRAY MOP

VÝPRODEJ UKONČENÝCH KOLEKCÍ

Napsali o nás

KARSIS s.r.o. správcem dřevěných podlah v Kongresovém centru Praha

„Firma KARSIS s.r.o. je dlouholetým distributorem sortimentu SYNTEKO – produktů pro ochranu a údržbu povrchů. Vzhledem ke své 25leté specializované praxi dlouhodobě zajišťuje pro některé své klienty pravidelnou renovaci a údržbu podlahovin v jejich objektech."

Zdroj: Časopis DOMO, 6/2019

DOMO 6/2019

KDE NAKOUPIT

Prodejna a velkosklad KARSIS Benešov

E-SHOP podlahovecentrum.cz

E-SHOP A1PODLAHY.CZ

AKTUALITY

08.12.20

Kusové koberce A1 SPECTRO - Stylový doplněk interiérů

Kolekce A1 SPECTRO nabízí širokou škálu originálních vzorů, barev a kvalit kusových koberců. Vybrat si můžete z koberců s klasickými i moderními vzory, střižených i smyčkových. V nabídce jsou i outdoorové koberce umožňující použití ve venkovním prostředí. Speciální kapitolou jsou moderní kusové koberce KASHMIRA, KASHMIRA LIGHT, TROPICA a PRIMO, které je možné díky jejich unikátním vlastnostem prát v pračce při teplotě 40°C a sušit v sušičce.

Celý článek...


19.10.20

A1 BUSINESS PRO a A1 STOP-N-GO - Základ pro dlouhodobou trvanlivost podlahovin

Čistící zóny a rohože jsou nezbytnou součástí vstupních prostor objektů. Zachytí až 90% nečistot a vlhkosti, které by byly jinak vnášené na obuvi do interiéru. Proto se s příchodem podzimního počasí jejich význam v provozu budov vždy zvyšuje.

Naše nová multifunkční rohož DOUBLE je ideální volbou, jelikož v sobě kombinuje tvrdý vlas pro čištění hrubých nečistot a jemnější vlas pro dočištění a osušení obuvi. Významně tak snižuje náklady na úklid a údržbu podlah a snižuje prašnost v interiéru.

Celý článek...


Kataloy a ceníky ke stažení

Půjčovna strojů


3

Realizace: emweb & fullvent