Seznam výrobcůSeznam kolekcí

BEFAG GRANDECK
A1 logo-floorclic Cork Comfort

Autorizovaný prodejce A1 PODLAHY

arc edition

KARSIS / Podlahářství

PODLAHOVÉ CENTRUM - Podlahářství

Živnostenský list KARSIS

V oboru podlahářství podnikáme 22 let. Realizujeme zakázky bez limitu objemu. Poradíme Vám při výběru vhodné podlahové krytiny a doporučíme nejvýhodnější postup montáže a údržby. Pokud se rozhodnete přenechat dílo odborníkům, připravíme Vám nejdříve přehledný položkový rozpočet prací. Zajistíme odbornou montáž podlahovin a Vy získáte tyto výhody:

POLOŽKOVÝ ROZPOČET PRACÍ

Rozpočtové ceny díla tvoříme přehledně a srozumitelně. Ceny materiálů a prací jsou v dokumentu rozepsány tak, že zákazník zjistí přesně, kolik za každou jednotlivou položku zaplatí. Ceny podlahářských prací jsou u nás velmi příznivé.

Ceník prací je velmi specifický a rozsáhlý a pouze odborník může sestavit přesnou cenu díla. Pro kalkulaci prací, spotřeby materiálů a stanovení termínů montáže musí být známy tyto údaje:

Renovace povrchů dřevěných podlah

Nemůžete se rozloučit s Vaší opotřebovanou dřevěnou podlahou? Zrenovujeme Vám povrch podlahy tak, že bude působit přirozeným a zánovním dojmem. Provádíme broušení, lakování a olejování povrchu dřeva kvalitními produkty SYNTEKO.Adresa a kontakt

Čechova 2148 (naproti Penny marketu)
256 01 Benešov u Prahy

E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Tel: 317 729 198

Provozní doba: PO-PÁ 8:00 - 18:00, SO: 8:00 - 13:00

 
Prodejna KARSIS Beneov

3