Seznam výrobcůSeznam kolekcí

BEFAG GRANDECK
A1 logo-floorclic Cork Comfort

Autorizovaný prodejce A1 PODLAHY

arc edition

KARSIS / Aktuality / A1 GRANFIELD - nová kolekce umělých trav

A1 GRANFIELD - nová kolekce umělých trav

Rádi bychom Vám představili novou kolekci A1 GRANFIELD, kterou tvoří sedm typových řad umělých trav z belgické produkce ORYZON GRASS. V nabídce kolekce A1 GRANFIELD jsou komfortní trávy IRISH GRASS a FLORES s výškou vlasu 30 mm vyrobené z  kvalitního 100 % PE vlákna hustě vetkaného do voděodolné rubové vrstvy.

Spolu s typem BOTANICA vynikají kombinací rovných a zvlněných vláken a přirozených odstínů věrně imitujících přírodní trávník. Sortiment všívaných koberců doplňují univerzálně využitelné a ekonomicky výhodné kvality GREENWAY, SPORT a TURF NOP. V kolekci je rovněž koberec CAMPING NOP s vpichovaným vlasem z polypropylenu. Všechny typy travních koberců jsou dostupné v šířích rolí 2 a 4 metry.


granfield 1

 

A1 GRANFIELD nabízí komfortní a zároveň bezúdržbové řešení pro sezónní i dlouhodobé využití na zahradách, terasách, střechách nebo balkonech. Díky odolnosti vůči slunečnímu záření si umělé trávy uchovají barevnost a přirozený vzhled po celou dobu své životnosti. Voděodolná spodní vrstva s podkladem marine back nebo nopy umožňuje potřebný odtok vody. Při správné instalaci tak vytvoří A1 GRANFIELD dokonalou iluzi svěžího přírodního trávníku.

 

granfield 2

 

8

Realizace: emweb & fullvent