Seznam výrobcůSeznam kolekcí

BEFAG GRANDECK
A1 logo-floorclic Cork Comfort

Autorizovaný prodejce A1 PODLAHY

arc edition

KARSIS / Aktuality / A1 GRANFIELD - novinka MY GARDEN

A1 GRANFIELD - novinka MY GARDEN

Rádi bychom Vás upozornili na aktuální nabídku umělých trav v rolích A1 GRANFIELD. Do letošní kolekce jsme zařadili nový typ všívaného koberce A1 MY GARDEN s výškou vlasu 25 mm. Díky unikátní technologii zpracování více tvarů a odstínů pružných a vysoce odolných vláken z 55% polyetylenu a 45% polypropylenu působí trávník A1 MY GARDEN velmi autentickým dojmem. Přírodní trávu dokonale imituje nejen na pohled, ale i pocitově při chůzi na boso.

my-garden-karsis-2

 

Kolekce A1 GRANFIELD nyní obsahuje osm typů umělých trávníků v rolích. K dispozici jsou komfortní dlouhodobě použitelné trávy IRISH GRASS, SOFT GRASS, BOTANICA a MY GARDEN, které vynikají vysokou kvalitou vlákna a přirozeným vzhledem. Ekonomicky dostupnými variantami pro univerzální sezónní využití jsou typy GREENWAY, SPORT, TURF NOP a CAMPING NOP. Všechny typy travních koberců jsou dostupné v šířích rolí 2 a 4 metry.

my-garden-sestava-karsis

A1 GRANFIELD nabízí využití pro zahrady, terasy, střechy, okolí bazénů nebo balkony. Díky odolnosti vůči slunečnímu záření si tyto trávníky uchovají původní barevnost a vzhled po celou dobu své životnosti. Voděodolná spodní vrstva umožňuje potřebný průsak a odtok vody. Koberce A1 GRANFIELD vždy vytvoří očekávanou iluzi svěžího přírodního trávníku.

 

my-garden-exterier-karsis

 

4

Realizace: emweb & fullvent