Seznam výrobcůSeznam kolekcí

BEFAG GRANDECK
A1 logo-floorclic Cork Comfort

Autorizovaný prodejce A1 PODLAHY

arc edition

KARSIS / Aktuality / A1 KOBERCOVÉ ROHOŽE - Čistí a chrání s nevšední elegancí

A1 KOBERCOVÉ ROHOŽE - Čistí a chrání s nevšední elegancí

V naší skladové nabídce jsme výrazně rozšířili sortiment kobercových rohoží, rohožek a předložek použitelných pro bytové, komerční i veřejné prostory. Atraktivní novinkou je 36 variant rohože A1 MERCURY vyrobené z kvalitního polyamidového vlákna na vinylovém protiskluzném podkladu. A1 MERCURY lze použít v interiéru pro očištění a osušení obuvi do hlavních i vedlejších vstupních prostor např. do předsíní, zimních zahrad, garáží nebo k francouzským oknům. Jako designový, bezpečnostní či komfortní prvek jsou využívány i v prostorech pod schodišti, na podestách nebo v kuchyních. Rohože se snadno čistí a jsou pratelné.

A1 MERCURY

40x60 / 60x80 / 80x120 / 60x180 cm


mercury karsis

barvy 1 karsis


Další novinkou je komfortní rohož A1 SATINA vyrobená z příjemného polyesterového vlákna na vinylovém protiskluzném podkladu vhodná do všech interiérových prostor. Výrazný sušící účinek jemných vláken s vysokou odolností vůči opotřebení obuví ve spojení s hebkým komfortem pro bosé nohy umožňuje použití rohoží navíc i do prostor koupelen nebo šaten. Rohože se snadno vysávají a jsou pratelné.

A1 SATINA

40x60 / 50x80 / 60x100 / 50x150 / role 100 cm


satina karsis

barvy 2 karsis


Pro frekventované koridory jsou určeny odolné rohože A1 ZUNA, A1 EVOLVE a A1 DESIGN MAT z polyamidového vlákna na vinylovém protiskluzném podkladu.

 

zuna karsis

 

A1 DESIGN MAT je tzv. logorohož vyráběna na zakázku v individuálním designu dle grafického návrhu investora. Rohože mají vynikající absorpční vlastnosti a v aktuální nabídce je mnoho rozměrových variant.

 

image karsis


 

8

Realizace: emweb & fullvent