Seznam výrobcůSeznam kolekcí

BEFAG GRANDECK
A1 logo-floorclic Cork Comfort

Autorizovaný prodejce A1 PODLAHY

arc edition

KARSIS / Aktuality / CORK COMFORT - Korkové plovoucí podlahy od výrobce EGGER

CORK COMFORT - Korkové plovoucí podlahy od výrobce EGGER

Do naší nabídky jsme zařadili již třetí generaci korkových plovoucích podlah EGGER. Po úspěšných kolekcích LANEO a CORK+ nyní přichází na trh nový CORK COMFORT vyrobený zdokonalenou technologií HD. Dekory podlahoviny jsou opět natištěny přímo na upravený hladký povrch vysoce stlačené korkové vrstvy. 28 moderních designů v kolekci CORK COMFORT nabízí svým uživatelům mnoho inspirace a zábavy při zařizování nového interiéru. Podlahovina plně využívá všech skvělých vlastností korkového materiálu. Je tichá díky přirozeným tlumícím vlastnostem korku. Milióny vzduchových buněk v korku akumulují teplo, čímž působí na dotek teplými pocity a zároveň skvěle izoluje. CORK COMFORT právem patří mezi podlahové krytiny s absolutně nejlepšími komfortními vlastnostmi, které zajišťují svým uživatelům přirozený pocit pohodlí.

 

CORK COMFORT CK 51015 Dub Waldeck světlý

cork-comfort-51015-interier-4

 

CORK COMFORT splňuje představu alternativního způsobu života, protože se jedná o mimořádně ekologický výrobek. Vrchní a spodní vrstva dílců je vyrobena ze suroviny pocházející z kůry korkového dubu. Nosná dřevovláknitá deska dílce je opatřena zámkovým systémem UNI Fit, který umožňuje snadnou a rychlou montáž. Kromě parozábrany již není třeba pod podlahovinu instalovat další akustickou podložku. Proti poškození je pružný povrch podlahoviny chráněn trvanlivým elastickým lakem vytvrzeným UV zářením. Výsledkem je unikátní moderní podlaha v reprodukovaných designech dřevin nebo kamene odolná obvyklé zátěži ve všech obytných a mírně frekventovaných komerčních prostorách. CORK COMFORT je prokazatelně více odolný než jiné podlahové krytiny vyrobené z přírodních materiálů. Rovněž příznivé prodejní ceny řadí podlahovinu k nepřehlédnutelným letošním novinkám.

 

 CORK COMFORT CC 51004 Dub Clermont hnědý

cork-comfort-51004-interier-3

 

Podlahové dílce o celkové tloušťce 10 mm mají na všech stranách mírně zkosené hrany, čímž při spojení vytváří v designu autentickou mikrospáru. Přirozenost designu výrobce podpořil čtyřmi rozměrovými formáty dílců Classic, Large, Kingsize a Long. Každý dekor je tak vyroben ve formátu, který s ním nejlépe souzní. Uživatel tak může navíc volit podle velikosti místností ideální formát. Všech 28 dekorů v kolekci je barevně dokonale sladěno i se soklovými lištami MDF 60 E.

 

clanek-2

 

5

Realizace: emweb & fullvent