Seznam výrobcůSeznam kolekcí

BEFAG GRANDECK
A1 logo-floorclic Cork Comfort

Autorizovaný prodejce A1 PODLAHY

arc edition

KARSIS / Aktuality / Koberce A1 BUSINESS PRO - novinky pro objektové zakázky

Koberce A1 BUSINESS PRO - novinky pro objektové zakázky

Rozšířili jsme pro Vás skladovou nabídku kolekce objektových koberců A1 BUSINESS PRO. Důmyslně konfigurovaná kolekce s unikátním mixem designů, barev a technických vlastností najde snadno uplatnění u malých, středních i velkých projektových zakázek. Nyní je tvořena celkem 15 typy zátěžových koberců v rolích a 12 typy kobercových čtverců.

aktualita-7

Novinkami v rolové kategorii zátěžových koberců se smyčkovým vlasem jsou letos A1 INLINE 33 a A1 SECTOR 33 shodně vyrobené ze 100% polyamidu v moderní technologii Solution Dyed Nylon (SDN). Hluboce probarvená vlákna koberců zaručují dlouhodobou barevnou stabilitu a odolnost v užitné třídě 33. Koberec A1 INLINE 33 se vyznačuje pro role netypickým designem nepravidelných pruhů ve stylu interiérů vybavených kobercovými čtverci. Stejného vizuálního efektu lze tedy dosáhnout i při nižších pořizovacích nákladech kobercových rolí nabízených v 6 dekorových odstínech. V totožné kvalitě je k dispozici také A1 SECTOR 33 lišící se čistým designem bez pruhů ve shodných 6 odstínech s kobercem A1 INLINE 33. Smyslem shody odstínů a technických parametrů obou koberců je širší designová variabilita při vybavování různorodých interiérů se zachováním minimalistického stylu.

Další novinkou v kategorii smyčkových zátěžových koberců je A1 MERIT 33 vyrobený ve 12 tlumených melírovaných odstínech. Přestože se řadí do nižší cenové kategorie, dosahuje v požární odolnosti třídy Bfl-s1 s klasifikací užitné třídy 33.

aktualita-8

Zátěžové koberce se střiženým komfortním vlasem v kolekci doplňují role A1 PENTA 32 a A1 GLADIATOR 33. Obě novinky jsou vyrobeny ze 100% polyamidu s požární odolností Cfl-s1. Extrémně odolný A1 GLADIATOR 33 s váhou vlasu 1100 g/m2 nabízí 14 odstínů s jemným vzorem. V podobném designu je k dispozici koberec A1 PENTA 32 s váhou vlasu 730 g/m2, jenž nabízí dalších 12 praktických odstínů.

 

4

Realizace: emweb & fullvent