Seznam výrobcůSeznam kolekcí

BEFAG GRANDECK
A1 logo-floorclic Cork Comfort

Autorizovaný prodejce A1 PODLAHY

arc edition

KARSIS / Aktuality / Nová kolekce A1 LONG LIFE Tex - 66 designů vinylových rolí s textilní podložkou

Nová kolekce A1 LONG LIFE Tex - 66 designů vinylových rolí s textilní podložkou

Unikátní kolekce vinylových podlah A1 LONG LIFE je již na českém trhu dobře známá. Proto jsme se v letošním roce rozhodli opět rozšířit naší skladovou nabídku vinylových rolí s textilní podložkou od producentů Beauflor a Tarkett, jejichž moderní technologie nepoužívají při výrobě ftalátová změkčovadla. Speciální kolekce „s filcem“ tak nyní dostává svou vlastní značku A1 LONG LIFE Tex a obsahuje celkem již 66 dekorů ve třech produktových řadách, které jsou standardně rychle dostupné na našem skladu.

long life tex

FORTEX 41 – unikátní kvalita v extra šíři rolí 5 m
(Počet dekorů: 17, užitná třída: 41, tloušťka: 2,9 mm, nášlap: 0,40 mm, šíře rolí: 4 / 5 m)
Heterogenní vinyl v šíři role 5 metrů není nutné při instalaci v místnostech do 40 m2 celoplošně fixovat. Jeho vrchní část je tvořena PU vrstvou s antibakteriální úpravou pro snadný a hygienický úklid. Vrstvy stabilizační mřížky a vysoce elastického polyesteru zajišťují vysokou houževnatost a vynikající tvarovou paměť podlahoviny.

DUPLEX 32 – podlahovina pro všechny generace
(Počet dekorů: 41, užitná třída: 32, tloušťka: 2,8 mm, nášlap: 0,35 mm, šíře rolí: 2 / 3 / 4 m)
Nejrozšířenější heterogenní vinyl s textilní podložkou na českém trhu vhodný do všech typů obytných prostor. Jeho vrchní čát je opatřena PU úpravou Extreme protection, střed obsahuje stabilizační skelnou mřížku a spodní vrtva je tvořena vysoce elastickým polyesterem, který absorbuje stejně jako FORTEX 41 nerovnosti podkladu ca +/- 1mm.

LIVITEX 31 – vysoký komfort za ekonomickou cenu
(Počet dekorů: 8, užitná třída: 31, tloušťka: 2,5 mm, nášlap: 0,25 mm, šíře rolí: 3 / 4 m)
Produktová novinka v kolekci vinylových rolí s textilní podložkou nabízí většinu přidaných vlastností podlahovin s textilním podkladem za ekonomikou cenu. Podlahovina zajistí uživatelům komfort ve všech obytných prostorech.

Struktura vrstev podlahové krytiny s textilní podložkou:

rez podlaha

 

2

Realizace: emweb & fullvent