Seznam výrobcůSeznam kolekcí

BEFAG GRANDECK
A1 logo-floorclic Cork Comfort

Autorizovaný prodejce A1 PODLAHY

arc edition

KARSIS / Aktuality / Nový A1 VITAL CLIX - Rozměrově stabilní vinyl

Nový A1 VITAL CLIX - Rozměrově stabilní vinyl

Rádi bychom Vám představili novou značku v našem sortimentu LVT.  Jedná se o celovinylové dílce se zámkovým spojem A1 VITAL CLIX 32 Vmicro z produkce belgického výrobce UNILIN.

Kolekci tvoří 12 dokonale autentických dekorů prken v přírodních i trendových odstínech opatřených mikrospárou na hranách dílců. Celovinylové dílce o celkové tloušťce 4,2 mm vynikají nadstandardní odolností nášlapné vrstvy proti oděru. Zárukou přesných a pevných spojů je osvědčený zámkový systém Uniclic. Rozměrovou stabilitu dílců spolehlivě zajišťuje jádro vyztužené stabilizační vrstvou ze skelných vláken.

A1 VITAL CLIX 32 Vmicro je díky klasifikaci užitné třídy 32 použitelný ve všech obytných prostorech, komerčních prostorech se středním zatížením a na schodištích. S nízkým tepelným odporem 0,015 m2 K/W je vhodnou plovoucí krytinou pro systém podlahového vytápění.

Součástí příslušenství A1 VITAL CLIX 32 Vmicro je akustická podložka LVT BASIC WHITE s komfortním útlumem hluku 19 dB a odolností v tlaku až 500 kPa a dekorově sladěné soklové lišty A1 VITAL 60.

 

vinylova-podlaha-vital-clix

 

8

Realizace: emweb & fullvent