Seznam výrobcůSeznam kolekcí

BEFAG GRANDECK
A1 logo-floorclic Cork Comfort

Autorizovaný prodejce A1 PODLAHY

arc edition

KARSIS / Aktuality / Trávy A1 GRANFIELD - pro dlouhodobé i sezónní využití

Trávy A1 GRANFIELD - pro dlouhodobé i sezónní využití

Po loňské úspěšné první sezóně umělých trav v rolích A1 GRANFIELD® rozšiřujeme kolekční nabídku o nový typ travního koberce A1 SOFT GRASS s výškou vlasu 18 mm. Díky unikátní technologii zpracování více tvarů a odstínů pružných a vysoce odolných vláken ze 100% polyetylenu působí trávník A1 SOFT GRASS velmi autentickým dojmem. Přírodní trávu dokonale imituje nejen na pohled, ale i pocitově při chůzi na boso.

domo-granfield-1

 

Kolekce A1 GRANFIELD® nyní obsahuje osm typů umělých trávníků v rolích. K dispozici jsou komfortní dlouhodobě použitelné trávy IRISH GRASS, FLORES, BOTANICA a SOFT GRASS, které vynikají vysokou kvalitou vlákna a přirozeným vzhledem. Ekonomicky dostupnými variantami pro univerzální sezónní využití jsou typy GREENWAY, SPORT, TURF NOP a CAMPING NOP.

 

domo-granfield-6

 

Rozšířená kolekce A1 GRANFIELD® nabízí travní koberce pro zahrady, terasy, střechy, okolí bazénů nebo balkony. Díky odolnosti vůči slunečnímu záření si tyto trávníky uchovají původní barevnost a vzhled po celou dobu své životnosti. Voděodolná spodní vrstva se zatíraným podkladem „marine back“ nebo pěnovými nopy umožňuje potřebný průsak a odtok vody. Po vhodné instalaci tak trávy A1 GRANFIELD® vždy vytvoří očekávanou iluzi svěžího přírodního trávníku. Díky jednoduché údržbě je umělý trávník A1 GRANFIELD® pro moderní zahradu nebo její část nejen ekonomickou, ale svým způsobem i ekologickou volbou. Uživatelům zcela odpadají náklady na zalévání a používání hnojiv či herbicidů. Všechny typy travních koberců A1 GRANFIELD® v šířích rolí 2 a 4 metry jsou nabízeny v odborné sítí A1 prodejců.

 

1

Realizace: emweb & fullvent