Seznam výrobcůSeznam kolekcí

BEFAG GRANDECK
A1 logo-floorclic Cork Comfort

Autorizovaný prodejce A1 PODLAHY

arc edition

KARSIS / Aktuality / Vinylové role A1 MASTER X 43 - extrémní spojení designu, výdrže a použitelnosti

Vinylové role A1 MASTER X 43 - extrémní spojení designu, výdrže a použitelnosti

Rádi bychom vám představili novinku s mimořádně vyspělými vlastnostmi heterogenního vinylu v rolích. Belgický výrobce Beaulieu International Group (B.I.G) při pečlivém vývoji extrémně odolné podlahoviny A1 MASTER X naplno využil svých dlouholetých zkušeností s produkcí vinylových rolí. Vytvořil bezpečnou podlahovou krytinu pro široké využití při mnoha projektových realizacích.


EXTRÉMNÍ ODOLNOST

A1 MASTER X 43 je kompaktní zátěžová vinylová podlahovina s antistatickými vlastnostmi o celkové tloušťce 2 mm. Síla nášlapné vrstvy 0,7 mm s extrémní odolností povrchu proti obrusu v klasifikaci T jej řadí do užitné třídy 34-43. Vysoká odolnost vůči bodovému zatížení zabraňující vzniku otlaků v materiálu vinylu umožňuje uživatelům použití těžšího statického i mobilního nábytku.

obrazek4

ŠIROKÉ VYUŽITÍ

A1 MASTER X 43 je atraktivní podlaha vhodná do jakéhokoliv obytného, komerčního i veřejného interiéru.  Díky svým vlastnostem i designu se skvěle uplatní také v domácnostech. Odolnost protiskluzného povrchu vůči chemikáliím je předpokladem pro použití ve zdravotnických zařízeních nebo domovech seniorů. Díky trvale elastickému polyuretanovému laku se podlahovina snadno čistí s nízkými náklady na údržbu. A1 MASTER X 43 je vhodný i do vysoce frekventovaných koridorů nebo schodišť a díky požární odolnosti Bfl-S1 je použitelný i pro únikové cesty. Šíře rolí 2, 3 a 4 metry umožňují rychlou instalaci ve velkých prostorách s minimálním počtem spojů. Vysoká rozměrová stabilita vinylových pásů zajistí celistvou podlahu bez nežádoucích spár.


SÍLA DESIGNU

A1 MASTER X 43 nabízí ucelenou kolekci 40 oblíbených designů ve 2 tradičních kategoriích. V kolekci je zastoupeno 20 reprodukcí dřevin v přírodním vzhledu nebo v moderní stylově šedé úpravě. Dalších 20 dekorů tvoří celoplošné designy v neutrálních i živých barvách.

obrazek2

ZDRAVÉ PROSTŘEDÍ

A1 MASTER X 43 je vyroben z certifikovaných surovin bez recyklovaných plastů a bez ftalátů jako velmi bezpečný produkt pro domácí i komerční použití. Díky velmi nízkým hodnotám emisních látek se řadí dle evropských norem do nejpřísnější třídy E1. Získal rovněž francouzský certifikát CSTB A+, německý AgBB a nejvýše hodnocený American Floorscore.

 

A1 MASTER X 43
 
Kolekce:  A1 LONG LIFE PRO
Celková tloušťka: 2,0 mm
Nášlapná vrstva: 0,7 mm
Šíře role: 2 / 3 / 4 m
Užitná třída: 34 - 43
 

2

Realizace: emweb & fullvent